Európa Játékok: Bizakodva várják a rajtot az asztaliteniszezők |  JochaPress.hu
Európa Játékok: Bizakodva várják a rajtot az asztaliteniszezők | JochaPress.hu

Európa Játékok, Asztalitenisz | MédiaKlikk

A vívás után itt az újabb sportág, ahol visszaengednék az oroszokat -  Eurosport
A vívás után itt az újabb sportág, ahol visszaengednék az oroszokat - Eurosport

Európa Játékok ezüstérmet szerzett Madarász Dóra, a Budaörsi Sport Club  asztalitenisz versenyzője - Budaörsi Napló
Európa Játékok ezüstérmet szerzett Madarász Dóra, a Budaörsi Sport Club asztalitenisz versenyzője - Budaörsi Napló

Európai Játékok: öt számban lesz érdekelt a magyar teqball-válogato

Asztalitenisz csapat Eb - A nők az első, a férfiak a második kalapban |  Dunaújváros Online
Asztalitenisz csapat Eb - A nők az első, a férfiak a második kalapban | Dunaújváros Online

Európa Játékok 2. nap (2023.06.23.) Program, eredmények

Elődöntőben a magyarok - Sportal.hu

Asztalitenisz: aranyérmet nyert Szőcs Bernadette az Európa Játékokon |  AGERPRES • Actualizează lumea.
Asztalitenisz: aranyérmet nyert Szőcs Bernadette az Európa Játékokon | AGERPRES • Actualizează lumea.

Európa-kupa döntőjébe jutott Budaörs női asztalitenisz csapata - Buda és  Környéki Televízió
Európa-kupa döntőjébe jutott Budaörs női asztalitenisz csapata - Buda és Környéki Televízió

Európai Játékok: aranyérmes a romániai női asztalitenisz-válogatott

Európa Játékok: Pigniczki 12. RG-ben, Gálos Roland hihetetlen módon esett  ki - SportFaktor
Európa Játékok: Pigniczki 12. RG-ben, Gálos Roland hihetetlen módon esett ki - SportFaktor

A Madarász, Ecseki páros ezüstérmesként zárta az Európa Játékokat, a  döntőben a németek voltak a jobbak | M4 Sport
A Madarász, Ecseki páros ezüstérmesként zárta az Európa Játékokat, a döntőben a németek voltak a jobbak | M4 Sport

VAOL - Vasiak asztaliteniszezők az Európa-bajnokságon - A SZAK-os Gergely  Márk és Poór Balázs Lengyelországba utazik
VAOL - Vasiak asztaliteniszezők az Európa-bajnokságon - A SZAK-os Gergely Márk és Poór Balázs Lengyelországba utazik

Magyar Asztalitenisz Szövetség - #Asztalitenisz-#EurópaJátékok Európa  Játékok - Elődöntős a női asztalitenisz-válogatott - FRISSÍTETT (új:  Bátorfi Zoltán nyilatkozata) Lódi Renáta, az #MTI különtudósítója jelenti:  Minszk, 2019. június 27., csütörtök ...
Magyar Asztalitenisz Szövetség - #Asztalitenisz-#EurópaJátékok Európa Játékok - Elődöntős a női asztalitenisz-válogatott - FRISSÍTETT (új: Bátorfi Zoltán nyilatkozata) Lódi Renáta, az #MTI különtudósítója jelenti: Minszk, 2019. június 27., csütörtök ...